0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

To najlepšie z lekárni až k vám domov

Potrebujete kúpiť voľnopredajné lieky, vitamíny alebo zdravotnícku pomôcku? Pomôžeme vám! Medicamentum – to už nie sú len lieky na predpis. Všetko, čo potrebujete kúpiť v lekárni, vám môžeme vyzdvihnúť a doručiť priamo k dverám – rýchlo a spoľahlivo.

POMÁHAME TÝM, KTORÍ POMOC POTREBUJÚ

Všetky vaše lieky až domov

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až domov (alebo pokojne aj do práce) – lieky na predpis aj lieky proti horúčke, kvapky do očí alebo liečivé čaje.

O lieky sa vždy starajú iba farmaceuti s potrebným vzdelaním

Ušetríme vám čas aj námahu pri ceste pre lieky

Sme nezisková organizácia a ide nám hlavne o vaše zdravie

Ako si nechať doručiť čokoľvek z lekárni až domov?

1.

staňte se naším členom

registrácia je zadarmo a získate tým aj ďalšie výhody – okrem voľnopredajných liekov vám môžeme vyzdvihnúť a doručiť všetky vaše lieky na predpis, a to dokonca do dvoch pracovných dní. Nemusíte tak nikde stáť v rade alebo navštíviť hneď niekoľko lekární, aby vám v každej rovnako povedali, že vaše lieky nemajú skladom a musíte si pre ne prísť inokedy.

2.

zavolajte nám na 02/210 009 00

Naša telefonická linka je pre vás zadarmo a je vám k dispozícii každý pracovný deň od 7 do 15 hodín a radi vám na nej s čímkoľvek pomôžeme.

3.

spojíme vás s farmaceutom

Počas telefonátu vás jednoducho spojíme s jedným z farmaceutov zo spolupracujúcich lekární. Ten už vám odborne poradí s výberom vhodných produktov s ohľadom na vaše potreby a hlavne s ohľadom na vaše zdravie.

4.

lieky vyzdvihneme a pošleme k vám

Je to jednoduché, rýchle a bezpečné. Vaša objednávka vám príde s bežnou dobierkou, ktorú môžete kuriérovi uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou – záleží na tom, čo vám viac vyhovuje.

Čo o nás hovoria naši klienti?

 

Často sa nás pýtate

Aké voľnopredajné lieky alebo pomôcky mi môžete zaistiť?

Vďaka množstvu spolupracujúcich lekární sme schopní vám zaistiť prakticky akýkoľvek voľnopredajný liek alebo zdravotnícku pomôcku.

Koľko stojí doprava?
Pokiaľ vám zašleme produkty z voľnopredajného sortimentu v jednej zásielke spoločne s vašimi predpísanými liekmi, je doručenie úplne zadarmo. Pokiaľ si objednáte voľnopredajné produkty samostatne, je preprava spoplatnená rozumnou čiastkou 2 €.
Kto mi pomôže s výberom liekov?
Farmaceut. Pretože jedine on má potrebné vzdelanie a skúsenosti. Dokáže vám tak vhodne poradiť, aké lieky sú pre vás najvhodnejšie, a to s ohľadom na váš zdravotný stav aj možné kontraindikácie.
Ako za lieky zaplatím?
Balíček vám pošleme na dobierku tak, ako ste zvyknutý. Zaplatiť za lieky potom môžete kuriérovi v hotovosti, alebo platobnou kartou.
Sú ceny v kamennej lekárni nižšie ako u vás?
Ceny sú porovnateľné. Navyše sa môže občas stať, že vďaka tomu, že spolupracujeme s niekoľkými lekárňami súčasne, budú lieky, ktoré vám doručíme nakoniec ešte lacnejšie. Každopádne o cene vás farmaceut vždy vopred informuje.
Doručujete aj lieky, ktoré sa musia uchovávať v nízkych teplotách?
Áno, to zvládame úplne bez problémov. Také lieky sa prepravujú v špeciálnych chladiacich termoboxoch, aby bola zaistená správna teplota skladovania po celú dobu prepravy.

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

K pohodlnejšiemu získaniu vašich liekov vás delí len pár okamihov. Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.
Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.