0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Odteraz budú lieky chodiť za vami

Je pre vás ťažké dôjsť do lekárne alebo vás nebaví stáť v rade na lieky? Nechajte si ich jednoducho priviezť domov!
Všetky vaše lieky teraz môžete mať kedykoľvek a bez starostí.
Doprava je pre vás zadarmo a neplatíte vôbec nič naviac!

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až domov (alebo pokojne aj do práce) – lieky na predpis aj lieky proti horúčke, kvapky do očí alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.
Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností.

Lieky (aj ty na predpis) zabezpečíme až ku dverám bytu či domu

Ušetríme vám čas aj námahu pri ceste pre lieky

Sme nezisková organizácia a ide nám hlavne o vaše zdravie

Pre koho je služba určená

Naozaj pre všetkých. Je jedno, koľko liekov beriete alebo ako často. Naša služba samozrejme najviac pomáha chronicky chorým ľuďom, ktorí pravidelne užívajú väčšie množstvo liekov a tým ľuďom, pre ktorých je ťažké dôjsť si pre lieky do lekárne, pretože ich zdravotný stav ich obmedzuje, ich lekáreň je ťažko dostupná alebo pretože sa stretávajú s tým, že ich lieky na predpis nie sú v lekárni bežne dostupné.
Našu službu využívajú pacienti trpiaci napríklad roztrúsenou sklerózou (skleróza multiplex), vysokým tlakom, cukrovkou, kŕčovými žilami (tzv. varixy), ľudia s astmou aj pacienti s neruologickými ťažkosťami a zhoršenou mobilitou. Všetky lieky na predpis, ktoré potrebujete na liečbu chronických chorôb vám dovezieme až k dverám.

Ako to u nás prebieha

Zaregistrujte sa a staňte sa naším členom

Registrácia je rýchla, jednoduchá a úplne bez záväzkov alebo povinností. Novým členom zavoláme a overíme spolu údaje. Zároveň zodpovieme všetky Vaše prípadné otázky.

Váš nový predpis ihneď vidíme

Vo chvíli, keď Vám lekár predpíše e-recept, spojí sa s Vami farmaceut a vysvetlí užitie aj dávkovanie. Tiež sa dohovoríte na vyhovujúcom termíne a mieste doručenia.
Pokiaľ budete chcieť, ponúkne aj lacnejšiu alternatívu alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.

Spoľahlivé doručenie priamo na adresu

Doručíme Vám zásielku na dohodnutú adresu cez nášho kuriéra. Adresa môže byť Vaša, alebo Vašich blízkych. Imobilným klientom vynesieme objednávku až k nim domov.

Často sa nás pýtate

Je služba naozaj zadarmo?

Áno služba je zadarmo a zahŕňa vyzdvihnutie Vašich liekov alebo liekov Vašich známych z lekárne a následné doručenie na adresu.

Bude služba vždy zadarmo?

Cieľom nášho občianskeho združenia je služba vyzdvihnutia liekov v lekárni a ich bezplatné doručenie až ku klientovi domov. Poskytovať bezplatné vyzdvihnutie liekov pre všetkých pacientov nám dovoľuje financovanie prostredníctvom 2% daní z príjmov.
V prípade, že by bola služba v budúcnosti pre niektorých pacientov spoplatnená, klient o tom bude informovaný telefonicky a môže pri službe zotrvať alebo službu ďalej nevyužívať. Registrácia v našom občianskom združení je úplne bez záväzkov.
Sme tu pre všetkých, ale naším primárnym cieľom je, aby sme tu boli pre osoby, ktorí našu pomoc najviac potrebujú – starších občanov a osoby so zdravotným znevýhodnením. Pre nich sa budeme vždy snažiť, aby služba ostala bez spoplatnenia nákladov za dopravu.

Máte rovnaké ceny liekov ako v kamennej lekárni?

Áno, naši klienti neplatia ani o cent viac ako v kamennej lekárni.

Kam až donesie kuriér lieky?

Zásielky doručujeme na dohodnutú adresu cez kuriéra společnosti DPD. Adresa môže byť rôzna a záleží na klientovi kde si chce doručiť svoje lieky. S kuriérskou spoločnosťou máme uzavretú špeciálnu dohodu, že zásielky vozíme až k dverám občanov.

Kto sa môže registrovať?

Ktokoľvek, kto má záujem o službu doručenia liekov domov. Osobám, ktoré nemajú prístup k internetovému pripojeniu a je pre nich registrácia z tohto dôvodu komplikovaná, tak im s registráciou pomáhajú ich blízky, sociálny pracovníci. V kolónke telefónne číslo prosím uvádzajte telefónne číslo danej osoby, ktorú registrujete alebo osoby, ktorá sa stará o lieky pre daného občana (rodina, zdravotná sestra, sociálny pracovník) ! Nakoľko následne budeme komunikovať už s danou osobu. Kolónka e-mail nie je povinná, tak ju pokojne môžete vynechať ak dané osoby, ktoré potrebujú pomoc s registráciou e-mail nemajú.

Poskytujete vernostnú výhodu?

Naše združenie hradí svojim klientom náklady na dopravu a dovoz liekov.
Veríme, že takto vynaložené peniaze sú pre starších občanov a občanov so zdravotným znevýhodnením dôležitejšie ako nejaké vernostné body.

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

K pohodlnejšiemu získaniu vašich liekov vás delí len pár okamihov. Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.

Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.