0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Uľahčite život svojím spoluobčanom

Dôverujú nám už desiatky obcí a starostov na celom Slovensku.
Pomáhajte s nami občanom svojich miest a obcí, ktorí sú starší, zdravotne znevýhodnení alebo chronicky chorí.
Pomoc k lepšiemu životu môže aj jednoduchší prístup k potrebným liekom na predpis.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom na predpis

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až domov úplne zadarmo!
Registrovať sa môže ktokoľvek z vašej obce, stačí ak im dáte o nás vedieť.

Lieky na predpis zabezpečíme až ku dverám bytu či domu

Služba pomáha vašim spoluobčanom

Naša služba je úplne bez záväzkov

Ako to u nás prebieha?

Dajte vedieť svojim spoluobčanom

Spolupráca s nami pomáha Vašim spoluobčanom. Potrebujeme pomoc iba s propagáciou našej služby. Služba je bez záväzkov pre obce ako aj samotných občanov.

Jednoduchá registrácia

Záujemca o našu službu sa môže registrovať sám, alebo mu môže ktokoľvek pomôcť. Stačí aby sme poznali telefón na klienta, ktorému bude s každou objednávkou volať farmaceut na upresnenie detailov.

Spoľahlivé doručenie priamo na adresu

Naša služba je úplne bez záväzku. Lieky si ľudia môžu vždy vyzdvihnúť aj v lekárni.

Často sa nás pýtate

Je služba skutočne zadarmo?

Áno služba je zadarmo. Klient platí len doplatok za liek, ako keby išiel do lekárne.

Bude služba vždy zadarmo?

Cieľom nášho občianskeho združenia je služba vyzdvihnutia liekov v lekárni a ich bezplatné doručenie až ku klientovi domov. Poskytovať bezplatné vyzdvihnutie liekov pre všetkých pacientov nám dovoľuje financovanie prostredníctvom 2% daní z príjmov.
V prípade, že by bola služba v budúcnosti pre niektorých pacientov spoplatnená, klient o tom bude informovaný telefonicky a môže pri službe zotrvať alebo službu ďalej nevyužívať. Registrácia v našom občianskom združení je úplne bez záväzkov.
Sme tu pre všetkých, ale naším primárnym cieľom je, aby sme tu boli pre osoby, ktorí našu pomoc najviac potrebujú – starších občanov a osoby so zdravotným znevýhodnením. Pre nich sa budeme vždy snažiť, aby služba ostala bez spoplatnenia nákladov za dopravu.

Máte rovnaké ceny liekov ako v kamennej lekárni?

Áno, naši klienti neplatia ani o cent viac ako v kamennej lekárni.

Kam až donesie kuriér lieky?

Zásielky doručujeme na dohodnutú adresu cez kuriéra společnosti DPD. Adresa môže byť rôzna a záleží na klientovi kde si chce doručiť svoje lieky. S kuriérskou spoločnosťou máme uzavretú špeciálnu dohodu, že zásielky vozíme až k dverám občanov.

Kto môže registrovať občanov?

Pre osoby, ktoré nemajú prístup k internetovému pripojeniu a je pre nich registrácia z tohto dôvodu komplikovaná, tak im s registráciou pomáhajú ich blízky, sociálny pracovníci alebo v niektorích obciach aj samotní starostovia. V kolónke telefónne číslo prosím uvádzajte telefónne číslo danej osoby, ktorú registrujete alebo osoby, ktorá sa stará o lieky pre daného občana (rodina, zdravotná sestra, sociálny pracovník) ! Nakoľko následne budeme komunikovať už s danou osobu. Kolónka e-mail nie je povinná, tak ju pokojne môžete vynechať ak dané osoby, ktoré potrebujú pomoc s registráciou e-mail nemajú.

Poskytujete vernostnú výhodu?

Naše združenie hradí svojim klientom náklady na dopravu a dovoz liekov.
Veríme, že takto vynaložené peniaze sú pre starších občanov a občanov so zdravotným znevýhodnením dôležitejšie ako nejaké vernostné body.

Čo o nás hovoria starostovia?

„Služba dovozu liekov sa občanom veľmi páči a osoby, ktoré som zaregistrovala, nemali žiadne výhrady k službe ani k doručeniu liekov. Výrazne zefektívnila prístup občanov k liekom. Vrelo ju odporúčam aj ostatným obciam.“

Jarmila Šišková
Starostka obce Orešany

„Služba dovozu liekov je perfektná, ide všetko ako má. Želám, aby táto skvelá služba fungovala aj v iných obciach rovnako dobre ako u nás.“

Ing. Roman Súkeník
Starosta obce Zemianske Sady

„Služba dovozu liekov funguje podľa očakávaní a občania sú s ňou veľmi spokojní. Som informovaná o troch občanoch, ktorí sa zaregistrovali a všetko prebehlo úplne hladko a bez problémov. Vrelo odporúčam túto službu všetkým obyvateľom nášho mesta.“

PhDr. Melinda Bögi Pathó
Starostka obce Zalaba

„Služba dovozu liekov u nás v obci má veľký potenciál a priniesla úľavu našim obyvateľom od organizácie cesty pre lieky. Sme s touto službou nadšení a radi ju odporúčame. Moja sestra ju vyskúšala a mala s ňou tiež pozitívnu skúsenosť.

Mária Farkašová
Starostka obce Lula

„Som veľmi veľmi spokojná. Tým, že mi lieky dovážete, tak nemusíme chodiť do lekárne, keďže máme opakované recepty často. Služby Vášho občianskeho združenia využívame viacerí v našej rodine.“

Zlatica S.
Veľké Bielice

„Som spokojná s doručovaním liekov aj inkotinenčných pomôcok. Je dobré, že nemusím chodiť do lekárne a vždy mi všetko doniesete až k dverám.“

Alena K.
Oravské Veselé

„Som veľmi spokojná a služby občianskeho združenia Medicamentum budem využívať aj v budúcnosti.“

Dominika F.
Púchov
Miroslava Rysová
dobrovoľník občianskeho združenia

Miroslava Rysová

Ak Vás niekto napadol vo Vašej obci komu by sa služba hodila, tak ma neváhajte kontaktovať.

Veľmi ráda Vám odpoviem na prípadné otázky, zabezpečím letáky do schránok alebo plagát s väčším rozmerom na propagáciu. Ak bude potrebné navštívim Vašu obec aj osobne.

V prípade záujmu mi zavolajte

0905 217 841

Alebo napíšte na môj e-mail

Miroslava Rysová
dobrovolník občianskeho združenia

Matúš Kamenský

Ak Vás niekto napadol vo Vašej obci komu by sa služba hodila, tak ma neváhajte kontaktovať.

Veľmi ráda Vám odpoviem na prípadné otázky, zabezpečím letáky do schránok alebo plagát s väčším rozmerom na propagáciu. Ak bude potrebné navštívim Vašu obec aj osobne.

V prípade záujmu mi zavolajte

0905 217 841

Alebo napíšte na môj e-mail

Súbory na stiahnutie