0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Kto sme?

Naše občianske združenie sme založili za účelom zlepšenia dostupnosti liekov na predpis. Ako prví na Slovensku tak zaisťujeme vyzdvihnutie liekov na predpis a ich rýchle a spoľahlivé doručenie kamkoľvek bude potrebné.

„Našim cieľom je preniesť vaše starosti s vyzdvihnutím liekov na predpis na nás. Môžeme vám ušetriť čas a starosti.“

Zakladateľ
Ing. Martin Valášek

Naše hodnoty

01

Dôvera

Zdravie máme len jedno. Všetko spojené so zdravím preto berieme maximálne vážne. Všetky vaše osobné údaje strážime a s každým novým e-receptom vám voláme. Vďaka tomu máte lepší prehľad a vždy viete, kde sa Vaše lieky práve nachádzajú.

02

Profesionalita

Každú Vašu objednávku vybaví skúsený farmaceut. Taktiež Vám zavolá a vďaka tomu budete môcť s ním prebrať čokoľvek potrebné. Či sa už bude jednať o dávkovanie, kontraindikácie s inými liekmi alebo len liek s lacnejším doplatkom – sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme.

03

Pohodlie

Sami poznáme tie starosti spojené so získavaním správneho lieku pre blízkych alebo seba samého. Medicamentum môže ušetriť váš čas na cestu do lekárne, namiesto státia a čakania v rade, pričom nie je isté, či budú mať váš liek v tej chvíli k dispozícii. U nás máte naopak istotu, že Vám liek bezpečne doručíme.

NAŠE FINANCOVANIE

Prispieť môže ktokoľvek

Naše občianske združenie je financované prostredníctvom 2% z dane z vášho príjmu. Staňte sa súčasťou nášho príbehu a pomáhajte spolu s nami.

Náš príbeh

Moji starí rodičia pochádzajú z lazov, kde strávili celý svoj život. Väčšina ich detí sa odsťahovala do mesta za prácou.
S pribúdajúcim vekom a zhoršujúcim sa zdravotným stavom
som si začal všímať, že starostlivosť o nich je stále náročnejšia.

Najbližšia lekáreň bola vzdialená 15 km, čo časovo aj finančne bola výzva. Navyše sa často stávalo, že nie vždy sme v jednej lekárni vedeli zohnať všetky lieky, ktoré potrebovali. V Kanade som si všimol ako dovážali lieky priamo domov. Prišla mi to ako úžasná služba pre ľudí, ale na Slovensku
nič také nebolo.

A tak se zrodilo naše občianske združenie Medicamentum.

Ing. Martin Valášek
Zakladateľ o.z. Medicamentum

ZAVOLAJTE NÁM

Máte nejaké otázky? Opýtajte sa osobne na bezplatnej linke.

Zavolajte alebo nám napíšte

Sídlo našeho združenia

Grösslingová 4,
811 09 Bratislava

Kontaktní formulář

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

Máte nejaké otázky?

Zavolajte nám na bezplatnú linku a opýtajte sa nás osobne.

Po- Pia. 7:00 – 15:00