0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Jednoducho dostupné lieky pre vašich blízkych

Máte vo svojej rodine alebo vo svojom okolí osoby, ktoré potrebujú zabezpečiť rôzne lieky, alebo ste sám osobou, ktorá takto pomáha? Nestrácajte čas v radoch pri čakaní na výdaj liekov a nechajte si všetky lieky, ktoré potrebujete, doručiť domov alebo priamo svojim blízkym.

Vyhnete sa tak aj situácii, keď v lekárni vaše lieky skrátka nemajú a taktiež môžete čas, ktorý by ste strávili cestou do lekárne, venovať osobe, ktorej lieky zabezpečujete.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom na predpis

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až domov (alebo pokojne aj do práce) –  na predpis aj lieky proti horúčke, kvapky do očí alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.

Prvá služba svojho druhu poskytovaná na celom území Slovenska.

Lieky zabezpečíme až ku dverám bytu či domu

Ušetríme čas vám aj vašim blízkym

Naša služba je úplne bez záväzkov a zdarma

Pre koho je služba určená?

Našu službu na dovoz liekov alebo zdravotných pomôcok využívajú často ľudia, ktorí obstarávajú lieky pre svojich príbuzných a blízkych. Lieky prídu rovno na adresu chorého, prípadne na ktorúkoľvek inú adresu, ktorú si zvolia.
Vďaka tomu ušetria veľa času obchádzaním lekární a čakaním v rade, kde zistia, že ich lieky nie sú k dispozícii a musia po ne ísť inde.

Ako to u nás prebieha?

Zaregistrujte svojich blízkych

Registráciu za svojich blízkych môžete urobiť vy. Je to rýchle a bez záväzkov alebo povinností. Novým členom zavoláme a overíme spolu údaje. Zároveň zodpovieme všetky prípadné otázky.

Nový predpis liekov ihneď vidíme

Vo chvíli, keď lekár vašim blízkym predpíše e-recept, spojí sa s nimi farmaceut a vysvetlí užitie aj dávkovanie. Tiež sa dohovorí na vyhovujúcom termíne doručenia.
Pokiaľ budete chcieť, ponúkne aj lacnejšiu alternatívu alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.

Spoľahlivé doručenie priamo na adresu

Zásielku doručíme na dohodnutú adresu cez kuriéra. Adresa môže byť vaša alebo vašich blízkych. Imobilným klientom sa snažíme zabezpečiť vynesenie balíka až na poschodie.

Často sa nás pýtate

Je služba naozaj zadarmo?

Áno, služba je zadarmo a zahŕňa vyzdvihnutie vašich liekov alebo liekov vašich známych z lekárne a následné doručenie na adresu.

Sú zadarmo aj lieky?

Za lieky sa platí rovnako ako v kamennej lekárni. Čiže ak ste za lieky doteraz nedoplácali, tak vám kuriér doručí lieky zadarmo. Ak ste napríklad za daný liek doplácali 2 eurá, kuriérovi zaplatíte pri preberaní zásielky 2 eurá.

Môžem platiť aj kartou?

Áno, platba kartou pri preberaní zásielky je možná. Rovnako však môžete platiť aj v hotovosti, je to na vás.

Budete lieky posielať automaticky alebo mi predtým budete volať?

Vždy keď sa objaví v spolupracujúcej lekárni e-recept, pacient alebo jeho rodinný príslušník či blízky je o tom informovaný telefonicky farmaceutom a až po následnom potvrdení zo strany pacienta či blízkej osoby sa liek odošle na požadovanú adresu. Ak má pacient recept napríklad v jednom mesiaci viackrát (napr. na začiatku, v strede a na konci), tak sa s ním alebo jeho blízkym spojí farmaceut 3x a potvrdí si vždy, či liek môže posielať.

Môžem uviesť svoje telefónne číslo, ak sa starám o osobu, ktorá je staršia, a zabezpečujem jej lieky?

Áno, ak ste doteraz zabezpečovali lieky pre osobu, ktorej sa e-recepty budú týkať, môžete uviesť aj svoje telefónne číslo, ak je pre osobu napríklad ťažké komunikovať a daná osoba vám plne dôveruje. Dôležité je, aby pri registrácii boli zadané údaje osoby, ktorej e-recepty budú sledované. Odporúčame zadávať telefónne číslo, ktoré bude následne dostupné pre farmaceuta aj kuriéra pri doručení zásielky. Telefónne číslo teda môže byť buď registrovanej osoby, alebo vaše, ak vám registrovaná osoba plne dôveruje.

Môžete okrem liekov zabezpečiť aj zdravotnícke pomôcky?

Áno, nemusíte nič špeciálne robiť, iba sa zaregistrovať a tým pádom vám vieme okrem liekov kontrolovať automaticky, aj keď máte predpísané nejaké zdravotnícke pomôcky, ktoré následne pošleme taktiež bezplatne na adresu.   Táto služba je u nás veľmi obľúbená a naši registrovaní členovia ju často využívajú. 

 

toto treba preštylizovať

 

a udelas to prosim? @jpospisova@gmail.com

 

Áno, vieme zabezpečiť aj zdravotnícke pomôcky. Stačí, ak sa zaregistrujete a my vás budeme automaticky informovať, keď vám lekár čokoľvek predpíše. Aj zdravotnícke pomôcky vám bezplatne (a navyše diskrétne) zašleme na vašu adresu. Táto služba je u nás veľmi obľúbená a naši registrovaní členovia ju často využívajú.

Pre koho je služba určená?

Služba je dostupná pre všetkých obyvateľov Slovenska a pre ľudí, ktorí ju potrebujú či už pre staršie osoby, osoby so zdravotným znevýhodnením, osoby z regiónov a obcí, kde je nízka dostupnosť lekárenskej starostlivosti. Sme tu však aj pre ľudí, ktorým služba uľahčí ich každodenný život.

Lieky bez starostí už dnes až k Vašim blízkym

K pohodlnejšiemu získaniu liekov na predpis Vás delí len pár okamihov. Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.

Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.