0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Keď nemôžete do lekárne, pošleme lieky za vami

Je vaša lekáreň ďaleko? Alebo riešite problém s dopravnou dostupnosťou? Jednoducho si nechajte lieky na predpis voziť až domov. Priamo k vašim dverám!
Doprava je pre vás zadarmo a neplatíte vôbec nič naviac!

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom na predpis

Do lekárne už nemusíte cestovať! Zaisťujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až k vám domov úplne zadarmo.
Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností.

Lieky na predpis zabezpečíme až ku dverám bytu či domu

Ušetríme vám čas aj námahu pri ceste pre lieky

Naša služba je úplne bez záväzkov a zdarma

Pre koho je služba určená

Z našej služby majú najväčšiu radosť pacienti, ktorých lekáreň je príliš ďaleko od ich bydliska alebo je zle dopravne dostupná (nemajú k dispozícii vlastný automobil, vlakové a autobusové spoje nie sú spoľahlivé alebo úplne chýbajú). To je zvyčajne situácia, v ktorej sú ľudia žijúci na dedinách alebo vo väčšej vzdialenosti od miest.
Našu službu využívajú pacienti trpiaci napríklad roztrúsenou sklerózou (skleróza multiplex), vysokým tlakom, cukrovkou, kŕčovými žilami (tzv. varixy), ľudia s astmou aj pacienti s neruologickými ťažkosťami a zhoršenou mobilitou. Všetky lieky na predpis, ktoré potrebujete na liečbu chronických chorôb vám dovezieme až k dverám.

Ako to u nás prebieha?

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až k vám domov (alebo kľudne do práce) úplne zadarmo!
Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností.

Všetky vaše lieky na jednom mieste

Vaše lieky na predpis môžeme doručiť k vám alebo kľudne do práce. Ušetríte tak čas (aj peniaze) za cestu do lekárne.

Jednoduchá registrácia

Môžete sa registrovať sami online alebo vám (im) s tým môžeme pomôcť my. Je to naozaj jednoduché.

Spoľahlivé doručenie priamo na adresu

Pre lieky nemusíte nikam chodiť – doručenie prebehne cez DPD kuriéra priamo až k dverám.

Často sa nás pýtate

Je služba naozaj zadarmo?

Áno služba je zadarmo a zahŕňa vyzdvihnutie Vašich liekov alebo liekov Vašich známych z lekárne a následné doručenie na adresu.

Bude služba vždy zadarmo?

Cieľom nášho občianskeho združenia je služba vyzdvihnutia liekov v lekárni a ich bezplatné doručenie až ku klientovi domov. Poskytovať bezplatné vyzdvihnutie liekov pre všetkých pacientov nám dovoľuje financovanie prostredníctvom 2% daní z príjmov.
V prípade, že by bola služba v budúcnosti pre niektorých pacientov spoplatnená, klient o tom bude informovaný telefonicky a môže pri službe zotrvať alebo službu ďalej nevyužívať. Registrácia v našom občianskom združení je úplne bez záväzkov.
Sme tu pre všetkých, ale naším primárnym cieľom je, aby sme tu boli pre osoby, ktorí našu pomoc najviac potrebujú – starších občanov a osoby so zdravotným znevýhodnením. Pre nich sa budeme vždy snažiť, aby služba ostala bez spoplatnenia nákladov za dopravu.

Máte rovnaké ceny liekov ako v kamennej lekárni?

Áno, naši klienti neplatia ani o cent viac ako v kamennej lekárni.

Kam až donesie kuriér lieky?

Zásielky doručujeme na dohodnutú adresu cez kuriéra společnosti DPD. Adresa môže byť rôzna a záleží na klientovi kde si chce doručiť svoje lieky. S kuriérskou spoločnosťou máme uzavretú špeciálnu dohodu, že zásielky vozíme až k dverám občanov.

Kto sa môže registrovať?

Ktokoľvek, kto má záujem o službu doručenia liekov domov. Osobám, ktoré nemajú prístup k internetovému pripojeniu a je pre nich registrácia z tohto dôvodu komplikovaná, tak im s registráciou pomáhajú ich blízky, sociálny pracovníci. V kolónke telefónne číslo prosím uvádzajte telefónne číslo danej osoby, ktorú registrujete alebo osoby, ktorá sa stará o lieky pre daného občana (rodina, zdravotná sestra, sociálny pracovník) ! Nakoľko následne budeme komunikovať už s danou osobu. Kolónka e-mail nie je povinná, tak ju pokojne môžete vynechať ak dané osoby, ktoré potrebujú pomoc s registráciou e-mail nemajú.

Poskytujete vernostnú výhodu?

Naše združenie hradí svojim klientom náklady na dopravu a dovoz liekov.
Veríme, že takto vynaložené peniaze sú pre starších občanov a občanov so zdravotným znevýhodnením dôležitejšie ako nejaké vernostné body.

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

K pohodlnejšiemu získaniu vašich liekov vás delí len pár okamihov. Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.

Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.