0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Jednoducho dostupné lieky až k vám domov

Je pre vás ťažké zájsť do lekárne alebo stáť v rade na lieky? Nechajte si ich jednoducho priviezť domov!
Všetky vaše lieky teraz môžete mať kedykoľvek a bez starostí.
Doprava je pre vás zadarmo a neplatíte vôbec nič navyše!

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom 

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až domov – lieky na predpis aj lieky proti horúčke, kvapky do očí alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.
Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností a dopravu zaplatíme my.

Lieky zabezpečíme až ku dverám bytu či domu

Ušetríme vám čas a námahu pri ceste do lekárne

Sme nezisková organizácia a pomáhame na celom Slovensku​

Pre koho je služba určená

Naša služba najviac pomáha seniorom, pre ktorých je ťažké zájsť si po lieky do lekárne. Či už pre zhoršený zdravotný stav alebo preto, že musia lekáreň navštíviť opakovane, keďže ich lieky neboli prvýkrát k dispozícii alebo sú nedostupné.

Našu službu využívajú pacienti trpiaci napríklad roztrúsenou sklerózou (skleróza multiplex), vysokým tlakom, cukrovkou, kŕčovými žilami (tzv. varixy), ľudia s astmou aj pacienti s neurologickými ťažkosťami a zhoršenou mobilitou. Všetky lieky, ktoré potrebujete, vám dovezieme až k dverám.

Ako to u nás prebieha?

Zaregistrujte sa a staňte sa naším členom

Registrácia je rýchla, jednoduchá a úplne bez záväzkov alebo povinností. Novým členom zavoláme a overíme spolu údaje. Zároveň zodpovieme všetky vaše prípadné otázky.

Váš nový predpis ihneď vidíme

Vo chvíli, keď vám lekár predpíše e-recept, spojí sa s vami farmaceut a vysvetlí užitie aj dávkovanie. Tiež sa dohovoríte na vyhovujúcom termíne a mieste doručenia.
Pokiaľ budete chcieť, ponúkne aj lacnejšiu alternatívu alebo akékoľvek voľnopredajné lieky.

Spoľahlivé doručenie priamo na adresu

Doručíme vám zásielku na dohodnutú adresu cez kuriéra. Adresa môže byť vaša alebo vašich blízkych. Imobilným klientom sa snažíme ich zásielku doručiť až na poschodie.

Často sa nás pýtate

Je služba naozaj zadarmo?

Áno, služba je zadarmo. Klient platí len doplatok za liek, ako keby išiel do lekárne.

Poskytovať bezplatné vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich bezplatné doručenie až ku klientovi domov nám dovoľuje financovanie prostredníctvom 2 % daní z príjmov.

Máte rovnaké ceny liekov ako v kamennej lekárni?

Áno, naši klienti neplatia ani o cent viac ako v kamennej lekárni.

Kam až donesie kuriér lieky?

Zásielky doručujeme na dohodnutú adresu cez kuriéra spoločnosti DPD. Adresa môže byť rôzna a záleží na klientovi, kam si chce nechať doručiť svoje lieky. S kuriérskou spoločnosťou máme uzavretú špeciálnu dohodu, že imobilným klientom vynesie objednávku až k dverám.

Kto sa môže registrovať?

Ktokoľvek, kto má záujem o službu doručenia liekov domov. Osobám, ktoré nemajú prístup k internetovému pripojeniu a registrácia je pre nich z tohto dôvodu komplikovaná, s registráciou pomáhajú ich blízki alebo sociálni pracovníci. V kolónke telefónne číslo, prosím, uvádzajte telefónne číslo danej osoby, ktorú registrujete, alebo osoby, ktorá sa stará o lieky pre daného občana (rodina, zdravotná sestra, sociálny pracovník), nakoľko následne budeme komunikovať už s danou osobou. Kolónka e-mail nie je povinná, pokojne ju môžete vynechať, ak dané osoby, ktoré potrebujú pomoc s registráciou, e-mail nemajú.

Poskytujete vernostnú výhodu?

Naše združenie hradí svojim klientom náklady na dopravu a dovoz liekov.
Veríme, že takto vynaložené peniaze sú pre starších občanov a občanov so zdravotným znevýhodnením dôležitejšie ako nejaké vernostné body.

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

K pohodlnejšiemu získaniu vašich liekov vás delí len pár okamihov. Registrácia je rýchla a úplne bez záväzkov alebo povinností. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.

Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.