0800 609 609 (Po-Pia. 7 - 15)

Zabezpečujeme vyzdvihnutie liekov v lekárni a ich dovoz až k Vám domov úplne zadarmo!

Sme nezisková organizácia financovaná z 2 % daní. Svoje služby poskytujeme pacientom bezplatne.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Najpohodlnejší prístup k liekom na predpis

Je vaša lekáreň ďaleko alebo vozíte lieky svojím rodičom? Sme tu pre všetkých, ktorí majú problém s vyzdvihnutím svojich liekov. Kladieme dôraz na jednoduchosť a spoľahlivosť cesty liekov od predpísania až k Vám domov.

Šetríte čas svojich rodinných príslušníkov

Služba šetrí Váš rodinný rozpočet – doprava je zadarmo

Objemné a ťažké veci nemusíte nosiť. Vynesieme ich až k Vaším dverám

Naša služba je úplne bez záväzkov

V prípade záujmu dovezieme aj vitamíny a voľnopredajné lieky

Pomôžeme s ťažko dostupnými liekmi

Ako to u nás prebieha?

Staňte sa naším členom

Je to rýchle a jednoduché. Overíme Vaše údaje a budeme Vás kontaktovať telefonicky. Zároveň zodpovieme všetky Vaše otázky.

Váš nový predpis ihneď vidíme

Vo chvíli, keď Vám predpíše Váš lekár e-recept, spojí sa s Vami farmaceut a dohodne termín doručenia, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

Rýchle doručenie na požadovanú adresu

Doručíme Vám zásielku na dohodnutú adresu cez nášho kuriéra. Adresa môže byť Vaša, alebo Vašich blízkych.

Často sa nás pýtate

Je služba skutočne zadarmo?
Je to služba, ktorá je vo svete dostupná bežne. Naše občianske združenie funguje na princípe príspevkov, ktoré nám zatiaľ umožňujú poskytovať službu bezodplatne všetkým pacientom na Slovensku, ktorí to potrebujú. Na službe samotného dovozu liekov nezarába nikto, čoho dôkazom je i fakt, že doprava je bezplatná a cena liekov je rovnaká alebo nižšia ako ceny rovnakých liekov v kamenných lekárňach.
Bude služba vždy zadarmo?

Cieľom nášho občianskeho združenia je služba vyzdvihnutia liekov v lekárni a ich bezplatné doručenie až ku klientovi domov. Poskytovať bezplatné vyzdvihnutie liekov pre všetkých pacientov nám dovoľuje financovanie prostredníctvom 2% daní z príjmov.
V prípade, že by bola služba v budúcnosti pre niektorých pacientov spoplatnená, klient o tom bude informovaný telefonicky a môže pri službe zotrvať alebo službu ďalej nevyužívať. Registrácia v našom občianskom združení je úplne bez záväzkov.
Sme tu pre všetkých, ale naším primárnym cieľom je, aby sme tu boli pre osoby, ktorí našu pomoc najviac potrebujú – starších občanov a osoby so zdravotným znevýhodnením. Pre nich sa budeme vždy snažiť, aby služba ostala bez spoplatnenia nákladov za dopravu.

Máte rovnaké ceny liekov ako v kamennej lekárni?

Áno, naši klienti neplatia ani o cent viac ako v kamennej lekárni.

Kam až donesie kuriér lieky?

Zásielky doručujeme na dohodnutú adresu cez kuriéra společnosti DPD. Adresa môže byť rôzna a záleží na klientovi kde si chce doručiť svoje lieky. S kuriérskou spoločnosťou máme uzavretú špeciálnu dohodu, že zásielky vozíme až k dverám občanov.

Môžem si zmeniť adresu dodania, napríklad keď idem v lete na chatu?
Áno, farmaceut vám zavolá pri každom novom elektronickom recepte, aby sa uistil, že chcete liek doručiť. Vtedy môžete zmeniť adresu doručenia, ktorú farmaceut zaznamená a lieky vám budú doručené na novú adresu. V prípade akejkoľvek inej zmeny v súvislosti s Vašou registráciou, nás neváhajte kontaktovať.
Môžem si vyzdvihnúť liek v lekárni?
Áno, vždy bude na Vašom slobodnom rozhodnutí, či si lieky necháte doviesť alebo si ich vyberiete v ľubovoľnej lékárni sami. Stačí o tom informovať farmaceuta pri novom e-recepte, kedy Vás bude kontaktovať telefonicky.

NÁŠ PRÍBEH

Našou misiou je doručenie liekov až k vám domov

Ako prví na Slovensku tak zaisťujeme vyzdvihnutie liekov na predpis a ich rýchle a spoľahlivé doručenie kamkoľvek bude potrebné.

Čo o nás hovoria ľudia?

„Služba dovozu liekov sa občanom veľmi páči a osoby, ktoré som zaregistrovala, nemali žiadne výhrady k službe ani k doručeniu liekov. Výrazne zefektívnila prístup občanov k liekom. Vrelo ju odporúčam aj ostatným obciam.“

Jarmila Šišková
Starostka obce Orešany

„Služba dovozu liekov je perfektná, ide všetko ako má. Želám, aby táto skvelá služba fungovala aj v iných obciach rovnako dobre ako u nás.“

Ing. Roman Súkeník
Starosta obce Zemianske Sady

„Služba dovozu liekov funguje podľa očakávaní a občania sú s ňou veľmi spokojní. Som informovaná o troch občanoch, ktorí sa zaregistrovali a všetko prebehlo úplne hladko a bez problémov. Vrelo odporúčam túto službu všetkým obyvateľom nášho mesta.“

PhDr. Melinda Bögi Pathó
Starostka obce Zalaba

„Služba dovozu liekov u nás v obci má veľký potenciál a priniesla úľavu našim obyvateľom od organizácie cesty pre lieky. Sme s touto službou nadšení a radi ju odporúčame. Moja sestra ju vyskúšala a mala s ňou tiež pozitívnu skúsenosť.

Mária Farkašová
Starostka obce Lula

„Som veľmi veľmi spokojná. Tým, že mi lieky dovážete, tak nemusíme chodiť do lekárne, keďže máme opakované recepty často. Služby Vášho občianskeho združenia využívame viacerí v našej rodine.“

Zlatica S.
Veľké Bielice

„Som spokojná s doručovaním liekov aj inkotinenčných pomôcok. Je dobré, že nemusím chodiť do lekárne a vždy mi všetko doniesete až k dverám.“

Alena K.
Oravské Veselé

„Som veľmi spokojná a služby občianskeho združenia Medicamentum budem využívať aj v budúcnosti.“

Dominika F.
Púchov
PRE STAROSTOV

Uľahčite život svojím spoluobčanom

Dôverujú nám už desiatky obcí a starostov na celom Slovensku.
Pomáhajte s nami občanom svojich miest a obcí, ktorí sú starší, zdravotne znevýhodnení alebo chronicky chorí.
Pomoc k lepšiemu životu môže aj jednoduchší prístup k potrebným liekom na predpis.

Lieky bez starostí už dnes až k Vám

K pohodlnejšiemu získaniu vašich liekov vás delí len pár okamihov. Začnite niekoľkými kontaktnými informáciami.

Registrační formulář #1

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Účel spracúvania osobných údajov.